WEBINÁR: Ako si vytvoriť hocijaký návyk

Zbav sa svojich zlozvykov behom 15 minút
a vytvor si nové presvedčenia alebo zvyky, ktoré ti vydržia navždy

Väčšina ľudí nedokáže prevziať kontrolu nad svojim životom,
pretože sú otrokmi svojich návykov. Chceš žiť slobodný život?

Cestu k slobode nájdeš vo webinári Martina Hlinku
s Jarom Chrapkom:
Ako si vytvoriť hocijaký návyk

Na začiatok si pozri toto video:

[iframe width=“470″ height=“265″ src=“https://www.youtube.com/embed/PXVh8JtSnV4?hd=1&controls=0&showinfo=0″ allowfullscreen]


                                                                                                                                                                                        

Moje meno je Martin Hlinka

… a už viac ako 3 roky pomáham ľuďom, ako sa učiť efektívne, rýchlo a jednoducho.

Dlho som riešil problém, ako si vytvoriť návyk učiť sa, alebo návyk učiť sa cudzie jazyky.

Vďaka Jarovi Chrapkovi som sa dozvedel o neuroasociáciach, vďaka ktorým sa dá hocijaký návyk vytvoriť behom veľmi krátkej doby.

Dnes neuroasociácie zlepšujú môj život spôsobom, ktorý som kedysi nepovažoval za možný. Vďaka ním mením staré a chybné presvedčenia na nové, ktoré ma posúvajú vpred.
oznáš z:

Poznáš ma z:

 

Pochop, čo je tvoj návyk

Návyk je to, ako sa správaš a čo robíš. Je kontrolovaný tvojimi presvedčeniami, ktoré máš v hlave. Pokúšal si sa už učiť cudzie jazyky alebo si chcel zmeniť svoje stravovanie?
Nepodarilo sa ti to?

Tým dôvodom je, že nemáš v hlave presvedčenia, ktoré by ti to umožnili. Skrátka: za tým návykom je niečo hlbšie.

V našich životoch ideme jedným smerom. Vyhýbame sa bolesti a hľadáme radosť. Na tomto princípe fungujú neuroasociácie. Veľmi chytrým spôsobom si vďaka nim spojíš emocionálnu bolesť so starým presvedčením, či návykom.

A zároveň radosť s presvedčením a návykom novým. Takto si zmeníš návyk na takpovediac podvedomej úrovni – a on ti zostane.

 

Moji známi a ja som na sebe videl pozitívne zmeny a kvôli tomu chcem pomôcť aj tebe. Dá sa zmeniť akékoľvek presvedčenie, ktoré ťa dnes trápi. Vieš ho nahradiť za lepšie, ktoré ti uľahčí život.

 

Ako som sa pomocou neuroasociácií vzdal McDonaldu a začal som sa stravovať zdravšie

Aj ja som mal presvedčenie spojené s jedlom, ktoré mi veľkým spôsobom škodilo zdraviu. V období pred Vianocami som dvakrát týždenne navštevoval McDonald.

Jedával som nezdravé jedlá plné tukov, sacharidov a nadmerného použitia umelých ingrediencií.

Práve tento typ jedál spôsobil to, že som začal priberať a cítil som sa nespokojným.

Po Vianociach som rapídne pribral a vážil som 90kíl. Pohľad na seba v zrkadle som nezniesol. Uvedomoval som si nepriaznivé účinky nezdravých jedál, ale tie som potláčal.

V hlave som mal vytvorené mnohé presvedčenia, ktoré mi McDonald opisovali v najkrajších farbách. Bol pre mňa chutný. Mne sa variť nechcelo a tak mi vyhovovala rýchlosť jeho prípravy. A čo bolo vtedy pre mňa najlepšie? Mal som ho neďaleko od domu.

Vytvoril som si mnohé logické dôvody, prečo ho jesť. No ako som z neho začal priberať, všetko sa zmenilo. Tento pocit, kedy som sa z McDonaldu necítil, dobre bol prvý impulz môjho tela, že niečo nie je v poriadku.

Vtedy som sa zoznámil s Jarom Chrapkom a on mi ukázal metódu zvanú neuroasociácie. Práve ona mi pomohla zbaviť sa natrvalo závislosti od tohto typu jedál. Vytvoril som si nové presvedčenia na podvedomej úrovni, v ktorých bolo pre mňa jedlo z McDonaldu pokazené, nechutné, zapáchajúce.

Vďaka tomu som sa začal stravovať zdravo a svoj jedálniček nezdravých jedál som vymenil za jedálníček zdravých jedál – šaláty, celozrnné pečivo a podobne. Čo všetko som pre to musel urobiť? Len zmeniť svoje staré presvedčenia za nové, ktoré mi neškodia, ale naopak pomáhajú.

Ako mi pomohli neuroasociácie ďalej?

Aj vďaka nim som sa zbavil strachu z konfliktu, predsudkov o peniazoch, či predsudkov o tom, že sa nedokážem zmeniť.

Možno sa teda pýtaš…

 

Kto je Jaro Chrapko?

Jaro Chrapko študoval vyše 1,5 roka neurolingvistické programovanie mysle. Práve vďaka tomu pomohol sám sebe s odstránením svojich zlozvykov, návykov a strachov..

Dnes má úspešnú firmu Dedoles. A know-how, ktoré mu pomohlo v osobnostnom raste, techniku neuroasociácii, ti prezratí vo webinári Ako si vytvoriť hocijaký návyk.

 

 

Najrýchlejší spôsob ako skoncovať so zlými presvedčeniami dokazujú aj úspešné príbehy ľudí, ktorí neuroasociácie vyskúšali:

Stačili mi dve 15 –minútové sedenia…

Moje meno je Saša a pracujem s Martinom. Aj ja som využila metódu neuroasociácií. Do svojich 15-nástich rokoch som neznášala cigarety. Hnusili sa mi, pretože moja mama bola fajčiarka. Nechápala som, ako si takto vedome môže škodiť zdraviu a neustále som ju napomínala, aby prestala.

Čo spôsobilo, že som pred piatimi rokmi začala fajčiť? Bol to strach. Strach z odmietnutia spoločnosti, snaha prispôsobiť sa ostatným, nedoceňovanie vlastnej osoby. S fajčením cigariet som začala ešte počas základnej školy, kedy mi stačila len jedna cigareta denne.

Predstava toho, ako zapadnem v kolektíve bola naozaj silná. A práve to pre mňa cigareta znamenala. Bola to záchranná vesta, ktorá mi dá kamarátov a pocit dôležitosti. Toto boli moje presvedčenia.

Ako to pri závislostiach býva, neskôr sa počet vyfajčených cigariet zväčšil. Z jednej cigarety sa stalo vyše 10 denne. Počas víkendu padli aj dve-tri krabičky. Uvedomovala som si, že cigarety spôsobujú rakovinu, rôzne choroby a v konečnom dôsledku smrť.

No na druhej stane som tomu neprikladala význam. V duchu som si hovorila, že mne sa toto stať nemôže. Prehliadala a nepočúvala som ostatných ľudí, ktorí ma upozorňovali, pretože moje dôvody boli silnejšie.

Bola som presvedčená, že cigareta mi dáva spokojnosť, sebavedomie a pocit vyrovnanosti. Našťastie, fajčiť som prestala skôr, než sa mi niečo vážne stalo. Ako? Zmenila som svoje presvedčenia s pomocou neuroasociáci.

Stačili mi dve 15-minútové sedenia. Počas týchto dvoch stretnutí sme s Martinom prebrali celý postup a ja odvtedy nefajčím. Táto silná metóda dokonca spôsobila, že som začala žiť aktívnejšie a zdravšie. Svoj život si vážim omnoho viac. Odvtedy som si vyskúšala zapáliť cigaretu, ale fajčiť nezačala. Pochopila som, že cigareta je smrť. Zmenila som svoje presvedčenie.

Alexandra Farkašová
http://alexfarkasova.sk/

 

Fakt je to najlepšia vec ohľadom toho, ako sa stať tým, kým chcem. Je to v podstate návod, ako si riadiť život podľa svojich snov. Nádhera 

Martin Košut

 

 

 

 Viem ti pomôcť so zmenou tvojich presvedčení

Vo webinári ti spolu s Jarom Chrapkom ukážem, ako s pomocou neuroasociácií behom 15 minút zmeníš svoje presvedčenia na také, ktoré zlepšia tvoj život.

Čo preto musíš urobiť?

ZAOBSTARAJ SI
WEBINÁR: Ako si vytvoriť hocijaký návyk
a zmeň svoje staré a nesprávne presvedčenia na nové a užitočné za:
20 € 

Čo môžeš reálne očakávať od webináru
Ako si vytvoriť hocijaký návyk?

Tu je obsah, ktorý som si pre teba prichystal. Takže, čo ťa čaká?

 • Získaš kontrolu nad svojím životom
 • Budeš schopný sčasti ovládať svoje podvedomie
 • Budeš si môcť vytvoriť akýkoľvek návyk behom 15-60 minút
 • Naučíš sa, ako sa zbaviť svojich zlozvykov natrvalo
 • Naučíš sa prekonať svoje strachy
 • Vytvoríš si presvedčenie:

MILUJEM CUDZIE JAZYKY A UČÍM SA ICH S ĽAHKOSŤOU. IDE MI TO JEDNODUCHO.

 

Prečítaj si úspešné príbehy mojich klientov, ktorým webinár pomohol:

Vďaka Martin aj Jaro za poučnú 1,5 hodinku – normálne ma to chytilo (6 – A4riek plných prehľadných poznámok) A čo na mňa zapôsobilo najviac – voľba či sa chcem životom valiť ďalej ako balvan, alebo hľadať cestu a meniť seba i okolie ako voda.

Patrícia Bečková

 

Vo webinári bolo mnoho praktických vecí…

No čo k tomu povedať ? Webinár sa mi veľmi páčil. Bolo v ňom povedané mnoho užitočných a zaujímavých vecí, ale hlavne praktických. A to sa mi na tom páči asi najviac. Oproti škole ,kde sa učíme samú nepotrebnú teóriu, ktorá nás nebaví a nevieme ju ani využiť v praxi.

Najviac sa mi páčila tá technika vytvárania si asociácií k rôznym návykom(zlozvykom). S tými červíkmi v hambáčoch. Úprimne po tomto webinári som prestal  mať o hambáče záujem a už ich nemôžem ani cítiť. VĎAKA Martin 😀 ..

Aký zvyk som zmenil alebo presvedčenie ? No tak hlavne čo sa týka zase jedla . Ja som nejedol huby ani paradajky, ale ketchup áno. To je na tom zaujímavé. Nechápal som, prečo nemám rád paradajky a huby.

Však som ich ani neochutnal !!! A už som ich nemal rád. Vytvoril som si negatívnu predstavu o hubách a paradajkách a už z princípu som ich nechcel. Nechápal som prečo 😀 Dnes už huby a paradajky jedávam. A vďaka tvojmu webináru som si uvedomil, že je to kvôli práve asociáciám, ktoré som k tomu jedlu mal.

S pozdravom Stivipp  🙂

 

Myslím, že ubehli už 4 alebo 5 mesiacov a ja som odvtedy nezjedla ani jednu čokoládu

Moja mama pracuje cely život vo firme vyrábajúcej čokoládu. Od detstva som čokoládu milovala. Keďže som ju mohla mať kedykoľvek a koľkokoľvek zadarmo, aj vzorky ktoré ešte neboli na trhu, tak som si ju dopriala veľmi často. 

Síce som vždy športovala, takže s nadváhou som problém nikdy nemala. Časom sa mi začali kaziť zuby. Kolísanie cukru v krvi zase robí svoje s náladou. A nehovorím ani o peniazoch, ktoré som niekedy vyhodila na nejaké top luxusné pralinky.
 

Aby som to skrátila, nebola som zo svojho zlozvyku jesť stále čokoládu úplné šťastná a chcela som skončiť, alebo to aspoň obmedziť. Keď som išla do obchodu, tak som vedela odolať a nekúpiť si nič. Ale ako náhle som bola na oslave alebo v kaviarni, kde som mala čokoládové dobroty stále na očiach, tak som neodolala. 

Martina som poznala dlho a jedného dňa sa so mnou podelil o svoju skúsenosť s tým, ako sa odnaučil jest fast-foodové jedlá. Hneď mi napadlo, že to môžeme vyskúšať na mne, pretože mám návyk na čokoládu. Samozrejme som bola úplná skeptička, pretože som dovtedy vyskúšala všetko možné (náhrady čokolády, jest chrómové tabletky a pod.) Avšak cvičenie, ktoré mi Martin spravil, menilo návyk na nevedomej úrovni. 

Na vedomej úrovni som vždy vedela, že nie je dobre jest toľko čokolády. Ale návyk bol silnejší. Takže hoci som na vedomej úrovni pochybovala, Martinove cvičenie mi zarezonovalo niekde vnútri. 

Napísal mi potom celý postup na papier, takže aj keď nasledujúce tri týždne nebol so mnou, bola som schopná si to každý deň opakovať. Myslím, že ubehlo už 4 alebo 5 mesiacov a ja som odvtedy nezjedla ani jednu čokoládu.

Keďže moji známi vedeli o tomto cvičení a boli ešte viac skeptickí, tak ma sem tam provokovali s čokoládou pod nosom, aby ma dostali. Dnes už naozaj na ňu nemám absolútne žiadnu chuť a vlastne ani nechápem, ako som na nej mohla byt kedysi závislá!

Martina Vyskočová
www.mvakademia.sk

 

 

Ak ešte nie si rozhodnutý, či si tento webinár zaobstaráš, dovoľ mi ponúknuť ti tento BONUS:

Bonus: E-book 10 Deštruktívnych fráz

Už si niekedy rozmýšľal, aký veľký vplyv môžu mať slová na tvoj život, učenie alebo vzťahy? Prekvapím ťa množstvom nesprávnych myšlienkových vzorcov, o ktorých ani netušíš.  
Čo sa v tomto e-booku dozvieš a ako ho môžeš najlepšie využiť pre seba?

 • Dozvieš sa 10 najčastejších fráz, vo vzťahu rodičia – ty, ktoré by ste mali vypustiť zo svojho slovníka, ak chcete mať medzi sebou dobrý vzťah
 • Aké príčiny tieto deštruktívne frázy vyvolávajú
 • Dostaneš návod na to, ako ich zmeníš z deštruktívnych na progresívne

Tento bonus v hodnote 3,90 € dostaneš ku kúpe webináru Ako zmeniť hocijaký návyk zdarma.

 

 

Môžeš len získať

Vďaka neuroasociáciám, ktoré na webinári učíme, si budeš vedieť zmeniť akýkoľvek návyk.

Som si tým taký istý, že na webinár ti dávam 100% záruku vrátenia peňazí.  Zaobstaraj si ho, spoznámkuj si ho a uveď poznatky do praxe. Máš 30 dní, aby si si menil návyky a zlepšoval život.

Som presvedčený, že ak čo i len raz spravíš techniku neuroasociácii, tak sa v tvojom živote budú diať zmeny. No možno po prezretí webinára zistíš, že to nie je pre teba. A to je v poriadku.

Ak budeš mať pocit, že tento webinár nie je pre teba, ak do 30 dní neuvidíš zmenu vo svojich návykoch, alebo ak sa nedokážeš zbaviť svojich zlozvykov, tak sa mi do 30-tich dní po kúpe ozvi a pošli tvoj postup, ktorý si využil pri zmene tvojich návykov a ja ti vrátim plnú výšku sumy bez zbytočných otázok.

 

 

Prihlás sa na webinár
a začni žiť slobodný život bez obmedzení

Zlé presvedčenia ovládajú efektivitu tvojho učenia, zhoršujú vzťahy, zdravie, v podstate ovládajú celý tvoj život. Sú zdedené od tvojich rodičov, starých rodičov, alebo si ich získal od kamarátov a okolia. Nosíš ich so sebou počas celého života.

Ako s nimi skoncuješ raz a navždy?

Za minimálnu cenu dostaneš možnosť sám si zmeniť presvedčenia, ktoré ťa obmedzujú. Predstav si samého seba, aký veľký nástroj môžeš držať v ruke, ktorým sa staneš tým, kým chceš byť.

Tak prečo to nevyužiť?

 

 

               S pozdravom,

podpis

               Martin Hlinka

 

PS:
Opýtaj sa sám seba: 

Oplatí sa ti žiť v otroctve tvojich zlozvykov, ktoré ti strpčujú život?

Alebo radšej použiješ techniku neuroasociácií, ktorú učím vo webinári a pridáš sa k desiatkam ľudí, ktorým už webinár pomohol zmeniť ich návyky a zbaviť ich zlozvykov, a tým im uľahčil život

 

 

 

Ďalšie príbehy úspešných klientov:

Webinár som si pozrela aj bez tých deštruktívnych fráz a veľmi ma zaujal, dostala som návod nato, ako zmeniť moje staré presvedčenia a návyky. Uvedomila som si moje nesprávne presvedčenia a budem aktívne pracovať na tom, aby som ich zmenila.
Ďakujem 🙂 

Monika Hudecová

 

Ahoj Martin,
webinár sa mi páčil, ešte som teraz momentálne nepraktizovala zmenu návykov od webinára, ale v minulosti som nejaké zmenila. Teraz momentálne si zapisujem aké návyky potrebujem zmeniť k lepšiemu a začnem na tom pracovať. Páčilo sa mi hlavne s tou predstavivosťou, ako to zmeniť. Inak to bolo veľmi zaujímavé a motivujúce.
Pekný deň

Andrea Santova

 

Ahoj Martin Tvoj webinár sa mi páčil 🙂 Čo sa  týka toho presvedčenia tak je to asi to,že sa snažím si pred každou písomkou vravieť ,že to nezbabrem, ale ,že to bude OK veď nemám dôvod na paniku, učila som sa ,sedela som nad tým atď  zatiaľ sa mi to podarilo pri dvoch písomkách 🙂 Asi toľko k tomu ……do teraz bolo moje presvedčenie by som mohla povedať ,že katastrofálne …neviem,či si to niekedy zažil ,ale ja vždy pred každou písomkuo som mala pociť,že nič neviem,že som hlúpa a ,že všetko som zabudla prípadne zabudnem akonáhle mi učiteľ dá písomku na lavicu……Snažím sa menej stresovať a snažím sa  myslieť na to,že to zvládnem. Na biológii  minulý týždeň to naozaj fungovalo ….povedala som si ,že to zvládnem a dostala som 2 …nie som s tým úplne spokojná pretože ,ak by som 2 body nstratila bola by som mala 1,ale myslím,že zatiaľ je u mňa aj to úspech …Dúfam,že to takto pôjde ďalej a bude to iba lepšie ….A za to všetko ďakujem práve Tebe .Som rada ,že sa našiel niekto,kto dokázal spraviť niečo tak perfektné ako ty (wqebináre,webová stránka atď ) ….ďakujem 

S pozdravom Daniela  Makajová

 

 

Ahoj, tak tvoj webinár mi určite niečo "nové" priniesol do života. Som rada, že si sa rozhodol pomáhať ľudom aj takýmto spôsobom. Najviac oceňujem to, že konečne tu bola povedaná pravda o tom, ako sa vedia správať niektorí učitelia. Hovoriť žiakovi, že je sprostý, pritom ten problém nemusí byť len v žiakovi, ale aj v učiteľovi. Sama som tento problém zažila. A keby sa mám riadiť ich slovami, tak teraz by som nebola tam, kde som. To, že človeka daný predmet nezaujíma, nemusí byť ešte hlúpy…

Čo sa týka tých návykov, ešte viacej som sa "utužila"v tom, že človek dokáže všetko, čo si dal ako cieľ. Momentálne sa to snažím praktizovať aj na prípravách na štátnice. Môj cieľ sú štátnice a okolo toho výhody, ako sa budem cítiť, keď to všetko dokážem. Jednou z možností, je aj tá, ukázať tým ľudom, ktorí ma pokladali za hlúpu, že sa mýlili :). Človek sa počas celého života učí, formuje svoje myšlienky, učí sa zo svojich chýb (aspoň by sa mal)…

Na záver tvoju snahu, prácu veľmi oceňujem, tvoje stránky by mali navštevovať (ak ešte nenavštevujú) aj budúci pedagógovia. Keď je učivo podané či už zábavným, kresleným, praktickým spôsobom…určite sa to ľahšie zapamätá, ako sa učiť kvantum vecí a mať v tom veľký chaos (občas je to aj problém vysokej školy môj názor)…To, že maturitné písomné časti dopadli tak, ako dopadli, je to spôsobné tým, že na teba zo všade sa valí kvantum informácií a nevieme to všetko spracovať. Potom sa to odzrkadlí na tom, že človek sa učí systematicky (občas sa to podarí aj mne, ale snažím sa to regulovať) a nedokáže myslieť logicky. 

Veľmi sa mi páči motto: Najdôležitejšie veci, čo človek potrebuje pre svoj život, sa naučil v materskej škole. A je tomu tak. Človek dokáže všetko čo si zaumieni. Kto vie, čo všetko by sme vedeli, keby sme mozog používali na 40 %? :). 
PS: vo svojej práci pokračuj, možno to budeš práve ty, ktorí prinesie novú nádej školstvu…Dúfam, že moje riadky ti budú aspoň na 2 % užitočné :). A tvoja práca má určite zmysel, len ľudia majú veľký problém pochopiť a hlavne prijať nové metódy, technológie…Ahoj,

Zuzka Sluková

 

Martin, chcem ti poďakovať za rady a tipy,moja motivácia sa zlepšila.Dúfam,že sa to bude len zlepšovať…Vďaka

Adrian
Žiar nad Hronom

 

Myslím, že svojím počinaním kopeš do osieho hniezda. Máš pred sebou silného súpera. Veľmi veľkého. Je to celý systém. Školský systém, s malými odchýlkami navlas rovnaký na celom našom svete. Postupne sa ozývajú hlasy, že je starý a ťažkopádny. Že ho treba zmeniť a že je už po dátume spotreby. Si pionierom, ktorý to nie len že vie a chce to zmeniť. Ty aj konáš. Máš pred sebou dlhú cestu. A preto Ti držím palce.

Robert

Banská Bystrica (podnikateľ)

 

 

Musím sa Martinovi poďakovať za všetko čo robí,ako ma pobáda pokračovať ďaľej a ďaľej ….priznám sa,že az po jeho návodoch na učenie som sa začala štúdiu jazyka skutočne venovat .Srdečná vďaka.

Taja
Piešťany, farmaceutický laborant

 

Ďakujem Ti za tvoje rady a sposôby, ktoré sa naozaj dajú použiť v bežnom živote. Sú veľmi užitočné, efektívne a hlavne šetria čas.

Monika

Stará Ľubovňa

 

Moj stres z ucenia a zo zlyhania na skuske sa znizil na minimum, moj zaujem o ucenie sa toho co ma naozaj bavi sa znovu ukazal a tiez obrovska chut naucit sa co najviac cudzich jazykov. Mato je podla mna chalan velmi podobneho charakteru ako, ja co sa tyka ucenia, ja som tiez byvala velmi dlho chora a vynechavala som v skole. Tiez ohladne skolstva ako celku na SR a nemyslim tym nadavanie na ucitelov… cely ten system skolstva je zly a Mato nasiel sposob ako si prisposobit ucenie na seba a ako sa vsetko co chceme alebo je to len potrebne da naucit. Dufam len, ze v om bude pokracovat 🙂

Pavla
Hlohovec, študentka

 

Martin, poviem Ti len jednu vec (vôbec to nemusíš nikam dávať, čisto správa pre teba), ale o to úprimnejšie: To, čo robíš, má zmysel. Pokračuj v tom. Pozrela som si niektoré Tvoje videá a toľko nahej pravdy som na jednom mieste už dávno nepočula. Dúfam, že sa zaspáva dobre s pocitom, že robíš niečo, čo nevynáša len tebe, ale aj ostatným. Je príliš veľa povolaní, ktoré sú bezcenné a ľudia ich robia len kvôli peniazom. To tvoje má zmysel.“

Ľudka
Košice, redaktorka student24.sk

 

 

Najčastejšie kladené otázky (FAQ)

Budú mi fungovať techniky neuroasociácií, aj keď som starší?

Techniky neuroasociácií fungujú univerzálne.
Mladším sa vytvárajú neuroasociácie jednoduchšie hlavne preto, lebo majú väčšiu predstavivosť, ale tá sa dá postupným používaním znovu získať.
Behom posledných dvoch mesiacov som dostal desiatky ďakovných e-mailov, v ktorých mi ľudia písali, ako im techniky z webináru pomohli.

 

Pre koho je tento webinár?

Webinár je zameraný hlavne na:

 • Ľudí, ktorí chcú mať svoj život pod kontrolou
 • ľudí, ktorí sa chcú zbaviť svojich zlozvykov natrvalo
 • ľudí, ktorých zaujíma osobnostný rozvoj a celoživotné vzdelávanie

Ale taktiež obsahuje informácie užitočné pre každého podnikateľa, ako sa zbaviť predsudkov, škodlivých návykov pre biznis a strachu z neúspechu.

Zručnosti, ktoré ťa naučí tento webinár, budeš používať celý život.

 

 

Je bezpečné objednávať online?

Áno, samozrejme.
Beriem tvoje bezpečie veľmi vážne. Proces platby je uskutočňovaný cez službu www.paypal.com, cez kreditnú kartu (prevod znovu zabezpečuje paypal), prevodom na účet a vkladom na bankové konto.

 

Nebývam na Slovensku, môžem si aj tak kúpiť webinár?

Áno. Tento produkt je dostupný aj pre iné krajiny.
Služba www.paypal.com je medzinárodná a prístup k webináru budeš mať v hociktorom štáte.

 

 Čo zahŕňa záruka vrátenia peňazí?

Ak vyskúšaš všetky techniky z webináru Ako si vytvoriť hocijaký návyk, a ak nebudeš úplne spokojný s tvojimi výsledkami, jednoducho sa mi ozvi do 30-tich dní od kúpy webináru, zašli mi tvoj postup pri zemne tvojich návykov a ja ti vrátim plnú výšku sumy bez zbytočných otázok.

 

Pomôžu mi technika neuroasociácie v škole?

Áno. Techniky v tomto webinári majú široké využitie.
Informácie , ktoré  sa z neho dozvieš, sú užitočné pre všetkých študentov od základných škôl až po vysoké školy a dokonca aj v podnikaní.

 

 

 

Kontaktné údaje:
Martin Hlinka
ASU Group s.r.o.
Šípová 91/24 Nitra, 949 01, Slovensko
IČO: 46 763 422
sarlej43@gmail.com