Kurz Ako zvládneš hocijakú skúšku

Ak si študent, tak mám pre teba kompletný návod

,,Ako Zvládnuť Hocijakú Skúšku

Za zlomok ceny, ktorú zaplatili iní

Skúškové je v plnom prúde a čaká nás druhý polrok. Preto mám pre teba kurz, kde ťa naučím, ako vďaka pamäťovým technikám a stratégii učenia zvládneš každú skúšku ľavou-zadnou a pritom budeš mať more voľného času. Kurz, ktorý normálne stojí 120€ ti dnes ponúkam len za 30€

 

Pomóóóóc…

Blížia sa ti skúšky, maturity alebo príjmačky?

Zrejme v tomto období tiež prežívaš tie pocity, že je toho na teba veľa. Máš množstvo materiálov a nevieš, ako na to. Nestíhaš sa všetko a správne naučiť.

A čo je najhoršie, ani sa ti nechce.

Väčšina študentov sa trápi kvôli zdĺhavému a neefektívnemu učeniu. Majú pocit stresu a nechuti. Ale to sa dá zmeniť!

PÝTAŠ SA AKO?

 

Mám pre teba riešenie:

E-mailový kurz – Ako Zvládnuť Hocijakú Skúšku

Som Martin Hlinka a naučím ťa len za 24 dní, ako úspešne zvládneš maturity, prijmačky a skúšky ľavou zadnou

Kto vlastne som?

martin Študoval som na gymnáziu v Nitre. Ako mnoho študentov aj ja som mal na strednej škole veľké problémy s učením.

Hľadal som možnosti ako to vyriešiť. Začal som sa zaujímať o pamäťové techniky, ktoré by mi pomohli. Zaoberal som sa nimi 1 celý rok, pokým som prišiel na to, ako ich správne používať, aby som sa učil s ľahkosťou a mal perfektné výsledky.

Za posledné 3 roky som testoval spôsoby, ako tieto techniky naučiť druhých ľudí. Napísal som 4 knihy, spravil dva kurzy a stovky konzultácii. Postupne som začal dostávať obraz o tom, ako mám naučiť študentov používať to, čo je pre mňa samozrejmosťou.

Dnes je zo mňa mladý online podnikateľ, ktorý pomáha ľuďom učiť sa rýchlejšie. Radím a učím študentov, ako sa zbavia stresu z učenia, ako spravia učenie zábavné.

 

Moju tvorbu môžeš poznať z médii, alebo od mojich partnerov:

partneri

Viem ťa skutočne naučiť učiť sa?

Posledné 3 roky som pracoval a vylepšoval metódu, ktorú ti dnes prezentujem. Vďaka ktorej zvládneš najbližšie skúšky a následne ju budeš vedieť využiť pri učení hocikedy vo svojom živote.

Prevediem ťa krok za krokom, každou jednou pamäťovou technikou až po bod, kedy ju budeš vedieť použiť sám v praxi. Zmení sa tvoj prístup k učeniu a tvoje presvedčenia o učení. Behom nasledujúcich dní ti ukážem, že si chytrejší, než si si doteraz myslel.

 

Pýtaš sa, čo bude takto o mesiac?

Takto o mesiac bude pre teba učenie zábava. A skúšky budú pre teba výzvou. Je možné, že sa na ne budeš dokonca tešiť. Budeš veľmi rád, že si prešiel mojim kurzom, pretože sa naučíš učiť sa.

Nielenže vďaka tomu zvládneš každú skúšku ľavou zadnou a budeš mať tonu voľného času. Keď sa budeš vedieť hocikedy v živote naučiť hocijakú novú vec, si budeš môcť nájsť lepšie zamestnanie, alebo lepšie podnikanie v tvojej budúcnosti, v tvojej praxi, v tvojom živote.

 

Zvládneš maturity, či skúšky lepšie, než si dnes myslíš

Zvládneš matury a skúšky tak, že na teba budú hrdí tvoji učitelia a tvoji rodičia. Zvládneš maturity, príjmačky, skúšky tak, že na seba budeš hrdý/á HLAVNE ty sám/a.

 

Z čoho kurz „Ako zvládnuť hocijakú skúšku“ vychádza?

 • Som autorom 4 kníh (Poraz školu, Poraz školu 2, Rýchlokurz pamäťových palácov a Stroj na jazyky)
 •  Som autorom 2 online kurzov – Hackol som učenie a Hackol som jazyky
 • Robím živé kurzy a prednášky
 • Moja kniha Poraz školu! pomohla už viac ako 30 000 študentom učiť sa rýchlejšie

Ako bude kurz prebiehať?

Budem ti posielať e-mailom každý druhý deň jedno video a pracovný zošit s úlohami, ktoré musíš vypracovať. Videá aj s úlohami ti zaberú 30-60 minút času, počas ktorých si už budeš ukladať do pamäte učivo novými, efektívnymi spôsobmi. Už behom kurzu budeš mať zvládnutých niekoľko desiatok, možno stoviek strán učiva.

1.Deň: Prvý deň dostaneš video s jednoduchými úlohami o tom, ako funguje efektívne učenie.

3.Deň: Čo hovoríš na predstavu zábavného zapamätávania?Tretí deň budeme používať pamäťové príbehy a na vlastnej koži zažiješ, že učenie môže byť naozaj sranda.

5.Deň: Chceš si uľahčiť zapamätanie viacerých faktov? Piaty deň sa naučíš používať pamäťové paláce + ich natrénuješ. Sám uvidíš, že si môžeš ľahko zapamätať zložité informácie, ktoré spolu nemajú súvis.

7.Deň: Máš sa naučiť zložité texty, ktoré ti nedávajú význam? Siedmy deň sa naučíš  spôsob, ako chápať nepochopiteľné v 4 krokoch. A znovu budeš mať dva dni na to, aby si tieto postupy natrénoval a dal do praxe.

9.Deň: Ako si pre nás mozog lepšie zaznačovať poznámky, údaje, všetky naše myšlienky? Už o 9 dní sa naučíš používať myšlienkové mapy – parádny spôsob na písanie perfektných poznámok.

11 Deň: Ťažko sa ti zapamätávajú údaje? Naučíš sa, ako sa učiť opakovaním. Ako robiť efektívny výdaj informácii. Efektívne opakovanie podporí tvoje zapamätávanie si mnohonásobne viac, než iba klasické tradičné čítanie.

13.Deň: Trinásty deň ti ukážem, aký je rozdiel medzi chytrými ľuďmi a biflošmi.  Dozvieš sa, čo môžeš urobiť, aby si sa prestal bifliť, a aby si sa začal učiť chytro a prirodzene.

14. Deň: Dám ti kompletné video o stratégii učenia sa. Naučíš sa, čo máš robiť v každom jednom momente tvojho učenia tak, aby si sa učil metódou najmenšieho odporu. Nikdy sa ti nestane, že ti klesne sústredenie pri učení.

16.Deň: Ukážem ti 5 typov informačných štruktúr. Tým pádom budeš vedieť, ako máš pristupovať k rôznym informáciám. Mnohí ľudia robia chybu, že rátajú s tým, že keď vedia jednu pamäťovú techniku, tak im to pomôže pri všetkom. Nepomôže, pretože rôzne typy informácii si vyžadujú rôzny prístup. Vďaka 16. dňu budeš vždy  vedieť, ako sa máš učiť každú jednu vec. Najrýchlejším možným spôsobom.

18.Deň: Nájdeš všetky potrebné web stránky, ktoré ti pomôžu v tvojom učení. Načerpáš informácie aj od iných zdrojov. Rozšíriš si obzory. A možno prestaneš „používať“ učiteľa v triede.

20.Deň: Naučím ťa, ako sa dostaneš sa do tzv. stavu prúdenia. Toto bude zaujímavý deň. Po prvé sa dokopeš k učivu. Po druhé zvládneš ho tak, že nebudeš ani vedieť, že sa učíš. Stav prúdenia je technika, ktorú používajú top manažéri, majitelia firiem, podnikatelia, ktorí si za takéto kurzy platia obrovské peniaze. Je to úžasná vec, ktorú aplikuješ do všetkých oblasti v tvojom živote roky po skončení kurzu.

21.Deň: Máš chaos v tom, že nevieš, kedy píšete akú písomku? Naučím ťa, ako si vymenežuješ školu a známky. Spravíš si v tom taký poriadok, že vždy budeš vedieť, načo sa môžeš vykašľať, kde ti odpadne učenie a kde naopak musíš zamakať.

22.Deň: Dostaneš moje osobné tipy, ako zvládneš maturity.

23.Deň: Otestuješ si svoje nové presvedčenia o učení. Tvoje presvedčenia sa zmenia, pretože tvoj postoj k učeniu sa behom tohto kurzu zmení k lepšiemu.

24.Deň: Dostaneš certifikát o absolvovaní tohto kurzu. Za všetok tvoj čas, ktorý si venoval tomu aby si sa zdokonalil v učení dostaneš navyše aj certifikát, ktorý to potvrdzuje.

Bežná cena tohto kurzu je 120€, no behom najbližších dní naň dávam až 75% zľavu – môžeš sa doň prihlásiť iba za 30€ 

 

ZMENA!

Ak sa do kurzu prihlásiš behom najbližších hodín, zašlem ti kompletné zadania úloh naraz, takže ich môžeš prechádzať vo vlastnom tempe. Techniky efektívneho učenia tak budeš mať zmáknuté dávno predtým, než budeš mať skúšky, čiže na ne budeš perfektne pripravený.

 

Prečítaj si, čo o kurze a metódach hovoria tí, ktorí ho zažili

Konečne viem, ako na to, a verím si, že mám na všetko.

Na tvoj kurz som sa prihlásil, aby som ťa spoznal osobne. Zistil, s kým mám tú česť. Z tohto kurzu som si odniesol ako najväčší prínos stratégie učenia. Konečne viem, ako na to, a verím si, že mám na všetko. Na kurze sa mi najviac páčilo, ako si opísal bláznivým príbehom učenie sa inzulínu. Ďalej som sa dozvedel, ako využívať khanacademy. A viem, čo sa ako učiť informačné štruktúry.

Juraj Vetrák, gymnázium v Košiciach

 

Kurz splnil všetky moje očakávania. Teraz viem, že učenie nie je za trest a nemusím pri ňom trpieť.

Na kurz som sa prihlásila preto, že mi chýbal systém v učení. Učenie mi nešlo a liezlo mi to hore krkom. Kurz splnil všetky moje očakávania. Teraz viem, že učenie nie je za trest a nemusím pri ňom trpieť.
Učenie som odmietala, lebo mi to nešlo, lebo ma to nebavilo, no teraz viem, že keď sa budem učiť, bude to pre mňa zábava a konečne sa aj niečo naučím, lebo budem vedieť, ako na to. A tým pádom ma to bude aj baviť.

Jednoznačne sa mi na kurze páčili obraznosť a príklady, návrhy na zlepšenia. Rady, typy, rôzne zlepšováky, ďakujem. Dozvedela som sa, ako používať pamäťové mapy, metaforizáciu, school management. Tvoj kurz budem horlivo odporúčať ďalej.

Do dnešného dňa som totiž mala obrovský strach, že nezmaturujme z nemčiny. Dnes to cítim inak, lebo už viem, že to s tvojimi radami dokážem.

Erika Ukropcová, Golianové gymnázium v Nitre

 

Kurz mi dal možnosť zefektívniť učenie spôsobom, ktorý nie je namáhavý, a dá sa skvelo aplikovať na všetkých predmetoch.

Na tvoj kurz som sa prihlásila, aby som našla nové typy ako si skrátiť čas na učenie, správne sa koncentrovať. Kurz mi dal možnosť zefektívniť učenie spôsobom, ktorý nie je namáhavý, a dá sa skvelo aplikovať na všetkých predmetoch. Myslím, že po tomto tréningu som zmenila postoj, čo sa týka môjho presvedčenia na koncentráciu z TO SA NEDÁ.

A týmito preberanými technikami si to budem ďalej osvojovať. Najviac sa mi páčila Pomodoro metóda, pri ktorej sa dokopem konečne k učeniu a budem mať pri tom čas aj na oddych. Ďalej mi kurz dal rýchlejšie zapamätávanie si informácii, zlepšil mi celkovú organizáciu učenia a dal mi možnosť uloženia informácii v hlave na dlhý čas.

Dominika Šarlajová, stredná škola v Trnave, kde Dominika je farmaceutická laborantka

 

Referencie od ľudí, ktorí sa zúčastnili živého kurzu. Prečítaj si ešte niekoľko názorov tých, ktorí vyskúšali a používajú tieto techniky v praxi.

Pomocou techniky pamäťových máp  a pamäťových palácov som sa dokázal za hodinu naučiť to najnutnejšie a najnezáživnejšie učivo, aké asi existuje.

Lukáš Mikulík, študent angličtiny pre komerčnú prax

 

Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť, aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozdeliť moju pozornosť

Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť, aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozdeliť moju pozornosť. A učím sa tak efektívne, že nové veci viem uviesť hneď do praxe. Po chvíli ich ovládam rovnako dobre, ako tí od ktorých som sa učil.

Michal Kopecký, bloger

 

Dnes som sa cez pamäťový palác naučil asi za 5 minút všetko, čo sme mali na písomku. Literárne obdobia, autorov ich zbierky a diela. Pred týždňom kompletne rozdelenie zámen a spojok len tak.

Peťo, gymnázium v Nitre

 

No teraz už viem, že tou metódou, ktorou som sa učil, že tú metódu môžeš odporučiť. Čítaním a počúvaním otázok a odpovedí som získal 468 bodov, čo znamená, že som skončil na 18nástom mieste z celkového poštu 290.

Dodo Kepko, keď sa dostal na právnickú univerzitu Komenského

Keď prejdeš mojim kurzom, všetky tieto pamäťové techniky natrénuješ na úroveň POKROČILÝ, vďaka čomu sa budeš vedieť bleskovo naučiť na každú skúšku, či test, ktorý ťa čaká

 

 

PRIHLÁS sa do kurzu práve TERAZ a zaisti si úspech na
skúškach a testoch. Zvládni všetky tvoje skúšky s prehľadom.

  Klikni na tlačítko „Vstúpiť do kurzu teraz“ a pokračuj k možnostiam platby.

(243 €)

Cena kurzu AKO ZVLÁDNUŤ HOCIJAKÚ SKÚŠKU s bonusmi je len:

30 €

 

Ku kurzu odo mňa dostaneš 4 bonusy v hodnote až 123€

 1. Kompletný kurz Hackol som učenie v hodnote 37€
  • ďalšie pamäťové techniky pre zvládnutie všetkých druhov informačných štruktúr – žiadne učivo ťa viac neprekvapí
  • bližšie objasnená stratégia učenia pre dokonalé zvládnutie veľkého množstva učiva
  • ďalšie množstvo návodov na school management

   

 2. Emailové konzultácie počas celej doby trvania kurzu v hodnote 30 €
  • Individuálny prístup ku každému problému
  • Odpoveď na všetky otázky týkajúce sa rýchleho učenia, pamäte, jazykov
  • Môžeš sa dozvedieť aj veci, ktoré som nepopísal v knihách a na webe
  • Konzultácia myšlienkových máp a pamäťových techník
  • Pomôžem s tvorbou máp a pamäťových palácov

   

 3. Certifikát o absolvovaní kurzu tiež v hodnote 30€
  • certifikát je osvedčenie, ktoré dôveryhodne preukazuje, že si absolvoval kurz Ako zvládnuť hocijakú skúšku
  • je to osvedčenie pre teba, že si nadobudol nové vlastnosti a schopnosti

   

 4. E-knihy zdarma v hodnote 26€

  • Poraz školu!2.0 – 15€
  • Rýchlokurz pamäťových palácov – 11€

 

Už behom prvých 2 týždňov uvidíš zmeny!

Celú metódu zvládneš behom 24 dní prvých 14 dní, pretože ti zašlem všetky úlohy okamžite a môžeš ich prechádzať skôr, nemusíš čakať!  Všetky vedomosti a zručnosti budeš vedieť použiť hocikedy behom maturít, na príjmačkách, na vysokej škole, v práci, na školeniach,…

 

PRIHLÁS sa do kurzu práve TERAZ a zaisti si úspech na
skúškach a testoch. Zvládni všetky tvoje skúšky s prehľadom.

  Klikni na tlačítko „Vstúpiť do kurzu teraz“ a pokračuj k možnostiam platby.

(243€)

Cena kurzu AKO ZVLÁDNUŤ HOCIJAKÚ SKÚŠKU s bonusmi je len:

30 €

 

 

 

POZOR! – Počet miest v kurze je obmedzený!!!

Počet miest v kurze je obmedzený kvôli komunikácii skrz konzultácie len pre 50 ľudí. Tento kurz môžem kedykoľvek uzavrieť a tebe sa už miesto neujde. Prihlás sa preto čo najskôr.

Urobíš správne rozhodnutie pre seba, pre tvojich rodičov, pre tvoju budúcnosť. Dokáž okoliu, že na to máš.

ZÁRUKA PRE TEBA

zarukaNa kurz dávam 100% záruku vrátenia peňazí počas celej dĺžky trvania kurzu.

Ak dáš do praxe všetky techniky a stratégie, ktoré ťa v kurze naučím a už behom prvých dvoch týždňov nezažiješ radikálne zlepšenie v tvojom učení, zmenu tvojich presvedčení na tvoju schopnosť učenia a nebudeš mať reálne výsledky, tak sa mi ozvi. Vrátim ti všetky peniaze, ktoré si do kurzu investoval.

Robím to pre to, lebo verím, že tento kurz ti kompletne zmení život. Verím, že ťa pripraví na tvoje skúšky, a že s ním budeš na 100% spokojný.

Prečo chcem, aby si si vypýtal späť svoje peniaze?

Pretože chcem, aby si za svoje peniaze dostal riešenie svojho problému. Ak ti môj kurz tvoj problém nevyrieši, nebolo by odo mňa čestné požadovať od teba úhradu.

Využi túto príležitosť zmeniť svoje učenie: zvládnuť všetky skúšky v pohode a s ľahkosťou. Prihlás sa do kurzu „Ako zvládnuť každú skúšku,“ kým sú voľné miesta. A ja sa na teba budem tešiť na druhej strane.

 

S pozdravom,

podpis

               Martin Hlinka


PS:
V prípade, že sa neprihlásiš to tohto kurzu, stratíš veľkú šancu bojovať s tvojim každodenným problémom- nudné, ťažkopádne učenie, zlé zapamätávanie, stres zo skúšok….

 

CHOĎ A PRIHLÁS SA!

Kurz len pre prvých záujemcov… chyť sa príležitosti zvládnuť všetky tvoje skúšky, príjmačky a maturity PRÁVE TERAZ!

 

PRIHLÁS sa do kurzu práve TERAZ a zaisti si úspech na
skúškach a testoch. Zvládni všetky tvoje skúšky s prehľadom.

  Klikni na tlačítko „Vstúpiť do kurzu teraz“ a pokračuj k možnostiam platby.

(243 €)

Cena kurzu AKO ZVLÁDNUŤ HOCIJAKÚ SKÚŠKU s bonusmi je len:

30 €

 

 

Kontaktné údaje:
Martin Hlinka
ASU Group s.r.o.
Šípová 91/24 Nitra, 949 01, Slovensko
IČO: 46 763 422
sarlej43@gmail.com